Захист для спини -"черепашка"? Це не для мене, ще одна безглузда річ, за яку треба віддати мішок грошей...Такі слова ми чуємо доволі часто і оскільки з ними абсолютно не погоджуємося, ми для вас приготували наступну статтю з оглядом захистів для спини.
Для чого він потрібен
Захист спини це важлива складова захисного спорядження в багатьох видах спорту - його використовують не лише лижники та сноубордисти, але і мотоциклісти чи велосипедисти. Його основна роль -- запобігти перелому хребта та зміщенню хребців. Але також він захищає від синяків, подряпин та в деяких випадках запобігає перелому ребер.
|
Як вибрати правильний фільтр в гірськолижній масці
Ви плануєте придбати гірськолижну маску, але заплуталися в позначеннях на лінзах? Ви не знаєте, які лінзи підійдуть саме вам? Прочитайте наступну статтю і все стане на свої місця.
>>> ЧИТАТИ ДАЛІ<<<
|
Види захистів для спини
"Черепашки" можна поділити на дві основні категорії:
- М'які– виготовляються зі спеціального м'якого матеріалу, який затвердіває під час удару і таким чином розподіляє його силу по всій своїй площі. Такі захисти гарно пристосовуються до форми спини, не заважаючи рухам, надзвичайно зручні.
- Тверді – із зовнішнім твердим захисним елементом з поліпропілену, для зручнішого використання зазвичай розділяється на декілька частин (пластини), внутрішня сторона має м'яке покриття.
Обидва типи надають приблизно однаковий рівень захисту хребта. При виборі здебільшого йдеться про власні вподобання та стиль катання. Твердий захист збереже свого власника при ударі об гострі предмети (при падінні на тверді грані в сноупарку чи на камінь або гілку під час фрірайду), з іншої сторони м'який захист гарно послугує при падінні на тверду поверхню підготованого схилу або при "зустрічі" з деревом.
Береженого Бог береже
Захист спини не гарантує вам 100% безпеку, але його використання значною мірою знижує ризик отримання серйозних травм. Спортивне спорядження стає дедалі кращим, а люди на схилах розкутішими, тому звертайте увагу як на свою власну безпеку, так і людей навколо. Якщо ви катаєтесь на підготованому схилі, не збочуйте за його межі, керуйтеся позначеннями на схилах та не ігноруйте знаки небезпеки або заборони в'їзду, а головне завжди думайте головою та об'єктивно оцінюйте свої сили та вміння.
|
Чи потрібний вам гірськолижний шолом?
Зимовий сезон набирає оберти, гірськолижні центри тріщать по швах. Ви вже зібралися за кордон, усе спорядження готове, але як щодо необхідності носити гірськолижний шолом?
>>> ЧИТАТИ ДАЛІ <<<
|
Корисні посилання
Джерела: pixabay.com, sport-marafon.ru