Намет Cruiser 6AC від данського виробника Outwell належить до лінійки надувних наметів з поліестеру Air Comfort. Ця серія відрізняється унікальною концепцією спальні Ambassador Master Bedroom, системою надування Power Air Tube System та високоякісним матеріалом OUTTEX® 5000 з високим водяним стовпчиком.
Cruiser 6AC має три спальні, кожна з яких розрахована на два спальних місця, але їх ширина може бути різною. Спальні можна з'єднати, прибравши перегородки. Передпокій пропонує велику кількість простору для проведення часу або приготування їжі. У наметі є три входи, які забезпечують ідеальну вентиляцію, всі вони можуть бути закриті москітними сітками. Перед входом також є зручний навіс для захисту від дощу чи сльоти.
Частиною намету є двосторонній насос з манометром, завдяки якому можна надути намет за кілька хвилин.
Основні особливості намету Cruiser 6AC:
система накачування Power Air System - трубки накачуються окремо, одна трубка вставляється зверху для забезпечення ідеальної стабільності
розширений простір Майстер-спальні посла
високоякісний міцний матеріал з високим водяним стовпом OUTTEX® 5000
аеродинамічна форма протестована на 10 балів за шкалою Бофорта
парадний вхід, захищений щитом
два бічні входи, всі входи з москітною сіткою
система вентиляції дозволяє гнучко регулювати внутрішню температуру і приплив свіжого повітря
проклеєні шви, захист від поширення вогню
люмінесцентні шпильки, ремінці та елементи
три типи кілочків для полегшення побудови намету
тепловідбивна обробка внутрішньої частини спальні відбиває теплові промені і допомагає створити ідеальні умови для сну
спеціальна технологія приклеювання основи для підлоги
роздільна перегородка між спальнями
штори на вікнах дозволяють затемнити намет
тоновані вікна відбивають сонячні промені та забезпечують приватність
темніша стеля зменшує кількість світла в спальні для повноцінного сну
в комплекті сумка для транспортування
насос з манометром у комплекті
Спальня посла:
Одне з найбільших нововведень у сімейних наметах. Спальня подовжена на 35 см порівняно зі звичайними розмірами до загальної довжини 250 см і, таким чином, пропонує велику кількість простору, який можна використовувати, наприклад, для розміщення меблів. Інноваційна форма намету також збільшує простір над головою, завдяки чому ви можете встати в спальні. Для максимальної зручності були додані точки введення кабелів для електрообладнання.
Вказує, на скільки людей розрахований намет або гамак. Для наметів не враховує багаж та інше спорядження, тому звертайте увагу на кількість тамбурів чи навісів або обирайте намет трохи просторіший для зберігання спорядження. Гамаки бувають одномісні (1 особа) та двомісні (2 особи). Різниця між ними полягає у вантажопідйомності та розмірах.
6 осіб
Тип намету
Перш ніж купувати новий намет, добре подумайте, для чого ви будете використовувати намет найчастіше.
туристичний
/
сімейний
/
надувний
Тип конструкції
Купольний тип (іглу) – найпоширеніша самопідтримуюча конструкція, що відрізняється простотою монтажу. Геодезичний тип призначений для екстремальних умов, конструкція якого перетинається дугами в декількох місцях, що забезпечує вищу міцність і стабільність. Тунельний тип встановлюється з використанням дуг, що не перетинаються. Він ефективно використовує внутрішній простір і, при хорошому закріпленні, забезпечує високу вітростійкість. А-подібний - класичний намет має конструкцію з двох фіксованих стійок, розміщених посередині передньої та задньої стінок. У надувних наметах дуги замінені повітряними трубками, що дозволяє легко створювати навіть великі сімейні намети, але для цього потрібен насос або компресор із сумісною насадкою. Саморозкладні - забезпечують дуже швидке і легке встановлення, але більший розмір упаковки. Юрти/тіпі мають нетиповий дизайн, що забезпечує велику загальну площу при високій вартості та більшій вазі.
тунель
Матеріал каркасу намету
Фіберглас (скловолокно) – найдешевший і найпоширеніший матеріал з низькою міцністю та більшою вагою. Durawrap/Duraflex/Wrapflex – це покращений фіберглас, значно міцніший, з помітним ромбовидним перехресним штрихуванням на поверхні. Дюралюмінієві дуги найчастіше використовуються в надлегких наметах, їхньою основною перевагою є невелика вага та висока міцність. Сталеві конструкції підходять для житлових наметів і наметових навісів, вони мають високу міцність і вантажопідйомність, але також і значну вагу. Карбон/кевлар – найлегший матеріал, дуги з якого пропонують лише кілька виробників експедиційних наметів у світі. Трекінгові палиці/лавинне спорядження мають нетрадиційну конструкцію, але цілком підходять для ночівлі, їхньою перевагою є менша загальна вага.
надувні
Водостійкість підлоги
Зазвичай характеризується показником висоти водяного стовпчика = скільки води може витримати матеріал до того, як він почне вбирати вологу. Позначається в міліметрах.
Важливіший параметр, ніж водостійкість тенту.
10000 мм
Водостійкість тенту
Тент = верхня частина двошарового намету.
Характеризується показником висоти водяного стовпчика = здатність матеріалу протистояти тиску води.
Позначається в міліметрах.
5000 мм
Матеріал підлоги
Поліетилен
Матеріал тенту
Поліестер
Розміри намету
390 × 225 × 645 см
Розміри спальні
100/140/120 × 250 см
Висота намету
225 см
Висота спальні
215 см
Висота тамбура
215 см
Розмір в складеному стані
47 × 90 см
Конструкція намету
надувний
Кількість спалень
В основному використовується для сімейних наметів, де акцент робиться на зручності та комфорті. Більша кількість спалень забезпечує більше приватності та варіативності внутрішнього простору.
3
Кількість входів
Для наметів на 1-2 людини буде достатньо одного входу, такий намет буде легшим і більш придатним для походів та експедицій. Намети для 2 і більше осіб краще обирати з кількома входами. Більше входів означає кращу вентиляцію, зручніший вихід з намету, але й більшу вагу.
3
Підлога у тамбурі
Так
Силіконове покриття
Зовнішнє покриття намету надає матеріалу водовідштовхувальні властивості - виникає так званий ефект квітки лотоса, коли краплі води відштовхуються від поверхні тенту, швидко стікають, забираючи із собою бруд. Крім того, збільшується міцність, еластичність та стійкість до розривів, підвищується стійкість до УФ-випромінювання.
Недоліками є більша вага і низька повітропроникність.
Добре відомо, що жителі країн Бенілюксу та Данії люблять подорожувати більш за всі інші народи в Європі. Тому не дивно, що саме в такому середовищі караванів та наметів виникла компанія, яка завдяки багаторічному досвіду успішно розвіює міфи про незручне перебування в наметі чи кемпінгу. Вам не треба нахилятись при вході до їх наметів, а у кожному зі спальних мішків ви будете відчувати себе, наче вдома під ковдрою. Це саме те, чого не знайдете у жодній іншій компанії.