Кажуть, що снігоступи були винайдені понад 10 000 років тому як геніальний помічник при руху та полюванні. Це інстинктивний спосіб ефективного розподілу маси тіла по снігу. У той час снігоступи виготовлялися з дерев’яних каркасів, зв'язаних шкіряними ремнями або шкірою.
Дуже міцний і гнучкий снігоступи 418 UpDown Grip від TSL призначені для складних походів та альпінізму. Дизайн снігоступів у формі пісочного годинника забезпечує легку, природну ходьбу, при цьому їх можна використовувати в різних снігових умовах. 3D-дизайн також забезпечує максимальне зчеплення з поверхнею та гнучкість стопи.
Виготовляються снігоступи виготовлені з високоякісного та твердого пластикущо робить їх достатньо міцними навіть у сильний мороз (до -40 °C). Снігоступ оснащений вісьмома сталевими шипами, які полегшують ходьбу по схилу, сталевим гребенем (захопленням) і переднім сталевим захопленням на кінчику. Снігоступи дозволяють перемикатися між підйомом і спуском завдяки запатентованій системі кріплення Вгору і вниз. Завдяки цій унікальній системі, снігоступи полегшують пересування в гору і роблять більш комфортними підйоми і спуски. Палітурка може бути додатково відрегульована за допомогою широкого ремінця з Блокування пам'яті система в передній частині та м'який ремінь з храповиком і пам'яттю (як на сноуборді) в області щиколотки. Ви також оціните Звукоізоляційна та амортизаційна система (SSAS), ця система спеціально розроблена компанією TSL і допомагає поглинати небажані звуки та удари, тому на практиці це означає комфортну та тиху ходьбу. У комплект також входить практична сумка для перенесення снігоступів.
Основні характеристики:
розмір 35-44 ЄС, 57,5 x 21 см, 960 г x2, 40-80 кг
гнучкі та зручні
сталеві шипи, рукоятка та передній захват
легке перемикання між підйомом і спуском завдяки системі Up & Down
форма пісочного годинника для полегшення ходьби
максимальне зчеплення та гнучкість стопи завдяки 3D-дизайну
швидко регульовані ремені з храповиком і системою Memory lock
Удача сміхається тим, хто готовий. Хоч зимовий туризм має унікальну чарівну атмосферу, але водночас в ньому чекає набагато більше перешкод, ніж у літні місяці. Тож на що слід звертати увагу та уникати під час зимових походів?
Коли прохолонуть пальці на ногах, треба сильно постаратися, щоб знову їх зігріти. Досвічені знавці високогірських походів безсумнівно знають, чим може закінчитися занедбання пальців, які виглядають восково (скорочено: сині-чорні-до побачення).