Extol Premium 2x3
Армований брезент
Посилений брезент Premium зелено-блакитного кольору оснащений отворами з нержавіючої сталі для кріплення через кожні 50 см.
Інформація про товар
Зелено-блакитний водонепроникний поліетиленовий брезент Extol Premium з двостороннім ламінуванням - захистить вашу власність або навіть вас від несприятливих погодних умов або сильного сонця. У додатково посиленій кромці є отвори 50 см з нержавіючого матеріалу, завдяки яким ви можете закріпити або повісити брезент. Ви можете використовувати його в саду, під час кемпінгу, для покриття перевезених вантажів або автомобілів тощо. Майже кожен оцінить його універсальність.
Основні переваги брезенту:
- розмір 2х3 м
- двостороння ламінація - водонепроникний
- посилена конструкція вагою 150г/м2
- додатково посилені краї з отворами 50 см
- оснащені вушками з нержавіючої сталі для кріплення
- відхилення від зазначених розмірів макс. ± 5%
Параметри
Про бренд
Extol Industrial виготовляє інструменти для щоденного професійного використання у промисловому секторі. Їх вироби проходять ретельні тести на стійкість (стрес-тести), а певна конструкція та першокласні матеріали роблять з них міцних та надійних помічників під час перебування та роботи у складних умовах.