Снігоступи MSR Revo Ascent W25
- Для кого:
- Жінки
- Допустиме навантаження:
- 95 кг
- Вага (пара):
- 2016 г
14 769 грн
Снігоступи Revo Ascent M22 створені шляхом поєднання двох популярних моделей Lighting і EVO. Металевий каркас забезпечує відмінне зчеплення навіть у складних умовах, а пластикова пластина ідеально адаптується до рельєфу завдяки своїм можливостям кручення.
Нове кріплення Paragon забезпечує максимальний контроль прикріплення кінцівки без пухирів, при цьому воно морозостійке до -29°C. Міцні сталеві шипи на передній частині забезпечують відмінне зачеплення вперед і рух на місцевості, шипи добре в'їжджають навіть у крижані поверхні.
Снігоступи оснащені планкою Televator з підйомною п'ятою, завдяки якій легше підніматися на гірку. Ви можете швидко відрегулювати планку за допомогою палички. Для снігоступів також можна придбати додаткові кріплення довжиною 12,7 см (використання кріплень залежить від ваги та типу снігу). Кріплення Revo Tail для снігоступів MSR.
Cascade Designs це приватна родинна компанія, яка знаходиться в місті Сіетл на підніжжях Скелястих гір.
Це співдружність декількох компаній, дві з яких: ThermaRest - виробник килимків та спальних систем та MSR - намети, бівуачні мішки, спальники, плити, посуд, фільтраційні системи та інше туристичне спорядження.
Працівники Cascade Designs - це молоді спортсмени, які полюбляють проводити час на природі. Вони придумують та виготовляють туристичне спорядження для свого відпочинку, тому їх вироби завжди відзначаються якістю та функціональністю. В матеріалах застосовуються найсучасніші hi-tech винаходи на даний час.
Водночас компанія приділяє значну увагу дбайливому ставленню до природи. Вони не використовують матеріали, які не відповідають принципам екологічного виробництва, наприклад, фталати, біфеніли тощо. Все виробництво відбувається на фабриках США чи дочірніх підприємствах в ірландському місті Корку.