Тент Lifesystems Expedition Tarp
- Вага:
- 745 г
- Водостійкість тенту:
- 3000 мм
- Розміри намету:
- 320 x 200 см
- Розмір в складеному стані:
- 20 x 11 x 11 см
2 864 грн
Ваш кошик порожній. Потрібна допомога з вибором? Загляньте в наш розділ поради або напишіть нам.
Дуже легке аварійне укриття Survival Shelter 2 від Lifesystems створене для непередбачуваних ситуацій. Укриття розраховане на 2 особи, і ви, звичайно, можете використовувати його під час перерви на їжу або планування маршруту. Укриття виготовлено з силіконізованого нейлону ripstop, який також має водонепроникність 5000 мм і повністю проклеєні шви. Серед інших переваг укриття – вікно, вентиляційний отвір і світловідбиваючі елементи. Розрахований на 2 особи і їхні рюкзаки. У комплект також входить сумка для транспортування.
Компанія Lifesystems це постачальник різноманітних найважливіших предметів для виживання в природі, наприклад, аптечок, дезінфікуючих таблеток, репелентів, запальничок, кремів від сонця, адаптерів та бівуачних мішків.
Їхні чохли виготовляються з якісних матеріалів, вони зносостійкі та міцні. Запальнички можна використовувати навіть у вітряну погоду та під дощем, репеленти виготовляються відповідно до фауни окремих частин світу. Усі ці, а також багато інших корисних предметів, виготовляє компанія Lifesystems.
Оцінки та відгуки 100%
Відгук покупця
23. березня 2025
(переклад ШІ)