Чоловіча куртка для фрістайлу Northfinder Aldeny з утеплювачем PrimaLoft® Eco Black - гордість бренду NORTHFINDER. Primaloft® - один з найефективніших теплоізоляційних матеріалів на ринку. Продукція PrimaLoft® за своїми властивостями найбільш близька до пуху. Ультратонке волокно, що не вбирає вологу, є основою для поєднання унікальних теплоізоляційних властивостей і невеликої ваги. Матеріал ефективно захищає від витоку тепла і водночас блокує зовнішній холод. На відміну від пуху, він зберігає свій об'єм навіть у вологому стані і майже не втрачає своєї теплоізоляційної функції.
Компресійна здатність матеріалу та надзвичайна повітропроникність забезпечують комфорт під час фізичних навантажень у холодному та вологому середовищі. Волокно швидко сохне і не вимагає особливого догляду. Куртка оснащена системою Recco® - пошуковою технікою для альпіністів. Чудова ізоляційна куртка з водонепроникного матеріалу підходить для всіх видів катання на лижах, сноуборді чи фрірайді. Можна поєднувати з брюками KEZIACH (NO-3570SNW). Він надійно зігріє вас, не продуваючи. З курткою ALDENA відчуття холоду вас не здивує.
Основні переваги куртки Northfinder Aldeny Jacket:
Rastislavova 109, 95141 Lužianky, Slovenská republika
hejna@northfinder.com
https://northfinder.com
Для кого
Чоловіки
Матеріал одягу
100% Поліестер
/
Primaloft®
Матеріал
100% Polyester
Паропроникність
Здатність матеріалу відводити водяну пару, що виділяється тілом людини. Вказується, скільки грамів пари може випарувати один квадратний метр матеріалу протягом 24 годин (MVTR).
10000 г/м² за 24 години
Водостійкість
Відображає здатність матеріалу протистояти тиску води. Чим вище значення, тим стійкіший матеріал до намокання.
10000 мм H2O
Кількість кишень (одяг)
більш ніж 5
Подовжена спинка
Так
Сніговий пояс
Так
Вентиляція під пахвами
Так
За призначенням
гірськолижні
/
сноубордичні
За типом
водозахисні
/
вітровки
Капюшон
З капюшоном
Тип теплоізоляційного наповнювача
синтетика
Гарантійний термін
2 роки
Код товару
76032555
Оцінки та відгуки
100%
Якісний товар.....добре підходить....
Відгук покупця
23. жовтня 2020
(переклад ШІ)
Про бренд
Словацький бренд Northfinder був створений через відсутність сучасного та якісного одягу на ринку в 1996 році. Бренд NF Collection став популярним серед молоді та дорослих по всій Словаччині, а також у Чехії та за кордоном. Пізніше компанія вирішила зосередитись на суто спортивному одязі, а також на одязі, придатному для катання на лижах та активних видах відпочинку. Ця зміна вплинула й на зміну назви компанії - Northfinder.
Їх одяг можна знайти на зимових курортах Болгарії та Сербії, на Кавказі та в багатьох інших горах. Сьогодні компанія входить до топ-10 найсильніших туристичних брендів Центральної та Східної Європи.
Оцінки та відгуки 100%
Відгук покупця
23. жовтня 2020
(переклад ШІ)