Чоловіча жилетка пухова Sir Joseph Ladak Man
- За призначенням:
- туристичні
- За типом:
- пухові / стьобані
7 209 грн
Ваш кошик порожній. Потрібна допомога з вибором? Загляньте в наш розділ поради або напишіть нам.
Приготуйтеся до нових пригод з цією універсальною жилеткою NosiLife Sebou від бренду Craghoppers.
Технологія NosiLife - це надлегка та еластична тканина ripstop з водовідштовхувальним покриттям DWR, яка чудово підходить для життя на природі. Вона забезпечує ефективний рослинний засіб від комах, який можна відновлювати, тому він залишається функціональним протягом усього терміну служби продукту, та захист від УФ-випромінювання завдяки технології SolarShield, яка поєднує щільність тканини, тип використаної пряжі та колір. Тканина також швидко сохне, ефективно відводить піт і має технологію, яка усуває запахи. Матеріал вітростійкий
Загалом 9 практичних кишень роблять цю жилетку ідеальним базовим елементом для подорожей. Захисні кишені оснащені технологією RFID, яка захищає ваші платіжні картки від шахрайського сканування. Кишеня з від'ємним водонепроникним чохлом збереже важливі особисті речі та документи.
Жилетка не вимагає складного догляду, достатньо прати в автоматичній пральній машині при 30 °C на низьких обертах і не використовувати кондиціонер або сушильну машину.
Британський бренд одягу для активного відпочинку Craghoppers був заснований у 1965 році двома ентузіастами туризму та скелелазіння Брайаном Гаскіним та Роєм Холмсом. Після успіху в дизайні на початку своєї діяльності, до них звернулася команда альпіністської експедиції з проханням розробити одяг для успішної експедиції на Еверест в 1975 році. Компанія постала перед фінансовими труднощами та в 1995 році була продана і перейшла у власність групи компаній Regatta Group. У 2008 році Craghoppers об'єдналися з телевізійним експертом з виживання Бером Гріллсом. Бренд виготовив багато екіпіровки для його екстремальних експедицій.