Klean Kanteen

Klean Kanteen® це родинна компанія зі своєю особливою місією. В результаті того, що вони хотіли створити нетоксичну альтернативу багаторазовим пластиковим пляшкам в 2004 році була виготовлена перша багаторазова пляшка для води з нержавіючої сталі.
На сьогодні компанія володіє сертифікатом від B Corporation та не лише виготовляє високоякісні товари багаторазового використання, але і дбає про добробут своїх працівників та міста, в яких знаходиться їхнє виробництво. Вони роблять все можливе для того, щоб у світі було щонайменше відходів від одноразових предметів побуту.
Родина Klean Kanteen охоплює безліч людей, починаючи від їхнього головного офісу в місті Чіко в Каліфорнії, виробничих потужностях за океаном та дилерами у всьому світі. Всі разом вони працюють над тим, щоб надихати людей перетворювати їхнє середовище у кращий та чистіший світ.
Відповідальне ставлення до навколишнього середовища становить ключове поняття, яким керуються Klean Kanteen. Їхні вироби виготовляються вручну в Китаї на спеціальних фабриках, які соціально та економічно захищають своїх працівників та відповідають високим стандартам якості (ISO 9001 & ISO/TS 16949), а також дотримуються екологічного виробництва (ISO 14001).
Сортувати
Знайдено товарів
68 товарівТовари
Силіконові кільця Klean Kanteen Pint Ring
499 грн
Пляшка з нержавіючої сталі Klean Kanteen Classic 800 ml (w/Flip Seal Sport Cap)
1 197 грн
1 189 грн
Набір чашок з нержавіючої сталі Klean Kanteen Steel Pint 473 ml
2 719 грн
Запасна кришка Klean Kanteen Steel Loop Cap
739 грн
Запасна кришка Klean Kanteen Café Cap 3.0
819 грн
Термос Klean Kanteen Rise Classic 20oz (w/Arch Loop Cap)
1 951 грн
1 809 грн
Термос Klean Kanteen Rise Reflect 16oz (w/ Bamboo Cap)
2 051 грн
1 899 грн
Запасна кришка Klean Kanteen Wide Loop Cap
657 грн
609 грн
Запасна кришка Klean Kanteen Classic Bamboo Loop Cap
780 грн
719 грн
Запасна кришка Klean Kanteen Arch Loop Cap
770 грн
719 грн
Спортивна кришка для пляшки Klean Kanteen Flip Seal Sport Cap w/Straw (for Classic Bottles)
801 грн
739 грн
Контейнер для їжі Klean Kanteen Rise Food Box family Set
4 569 грн
Дитяча пляшечка Klean Kanteen Kid Classic Narrow 12oz (w/Flip Seal Sport Cap)
1 129 грн
949 грн
Термос Klean Kanteen Rise Classic 20oz (w/Arch Loop Cap)
1 951 грн
1 809 грн
Термос Klean Kanteen Rise Classic 20oz (w/Arch Loop Cap)
1 951 грн
1 809 грн
Термос Klean Kanteen Rise Classic 20oz (w/Arch Loop Cap)
1 951 грн
1 809 грн
Чашка з нержавіючої сталі Klean Kanteen Steel Cup 296 ml
649 грн





































































