Black Diamond Pursuit FLZ Trekking Poles
Трекінгові палиці
- Довжина палиць:
- 125 см / 140 см
- Вага (пара):
- 500 г
- Руків'я:
- Корок
Інформація про товар
Pursuit FLZ від Black Diamond - це трекінгові палиці для вимогливих користувачів, які шукають компактну палицю, що поміститься і в невеликий рюкзак. Ергономічні ручки ідеальної форми виготовлені з натурального корку та подовжені за допомогою пінного подовжувача. Це забезпечує більшу варіативність хвату. Палиці міцні та легкі завдяки високоякісному сплаву Al7000. Регулювання довжини також просте і зручне. Оновленими та технічно вдалими замками Flicklock+ легко користуватися навіть у рукавичках. Механізм складання FLZ дозволяє складати палиці до меншої довжини. Завдяки сніговим кільцям, що входять в комплект, палиці також можна використовувати для зимового відпочинку та походів на снігоступах.
Основні характеристики:
- змінні наконечники
- регульовані петлі
- довжина 110-125см з розміром рукоятки M/L
- довжина 125-140см з розміром рукоятки M/L
- ергономічна форма ручки
- механізм складання FLZ
- підходять і для зимового туризму
- ручка з натурального корку
Параметри
- Бренд
-
Black Diamond
- Black Diamond Equipment Europe GmbH
- Hans-Maier-Strasse 9 6020 Innsbruck Austria
- info@blackdiamond.eu
- https://www.blackdiamondequipment.com/
- Для кого
- Чоловіки / Жінки
- Довжина палиць
- 125 см / 140 см
- Вага (пара)
- 500 г
-
Система поглинання ударів (antishock)
Система поглинання ударів (antishock)
- Ні
-
Наконечники
Найчастіше використовують наконечники з карбіду вольфраму, рідше - зі сталі. Твердосплавні - найпоширеніший варіант, оскільки вони майже не піддаються руйнуванню, сталь - це вже певний компроміс з меншою довговічністю.
- карбід
- Руків'я
- Корок
- Кількість сегментів
- 3
- Діапазон довжини
- 110 - 125 / 125 - 140 см
- Подовжена ручка
- Ні
- Матеріал палиць
- Алюміній
-
Конструкція палиці
Спосіб складання палиць до транспортних розмірів та регулювання їхньої довжини для конкретного користувача.
Стандартні палиці мають одну фіксовану довжину, яку користувач не може змінювати. Обмежена довжина забезпечує найменшу можливу вагу.
Телескопічні палиці мають кожен сегмент трохи ширший, щоб вони могли вставлятися один в одного після складання. Вони дещо важчі.
Складні палиці є тоншими і легшими. Усередині них є шнурок або гумка, яка тримає окремі частини разом і полегшує складання та розкладення.
- Складні
- колір
- чорний/червоний / чорний/зелений
- Позначення кольору виробником
- Black-Foam Green / Black-Octane
- Гарантійний термін
- 2 роки
- Код товару
- Штрих-код
Також радимо 1
Про бренд
Це американський виробник, який насамперед виготовляє спорядження для скелелазіння та гірськолижного спорту. Команда завзятих спортсменів з Black Diamond привносять до виробництва власний досвід з засніжених гір та скель. Завдяки цьому їх товари вважаються одними з найкращих.