100% оригінал Від виробників та офіційних дистриб’юторів
Доступні ціни Суперпропозиції та знижки
Фотографія
Безкоштовна доставка
Фотографія
Інформація про товар
Легкий і міцний чотири сезонний тунельний намет Abisko Shape 3 від бренду Fjällräven з низькопрофільним дизайном, легкою конструкцією та великим просторим тамбуром. Універсальний намет з відмінною вентиляцією, включаючи нову розумну функцію, яка дозволяє згорнути тент з обох кінців. Він забезпечує фантастичний потік повітря, що зручно в непередбачувану погоду. Ідеальний легкий супутник для трекінгу цілий рік.
Тент зроблений з нового високо-продуктивного нейлону TripleRip з інноваційною конструкцією, яка поєднує в собі дві щільності тканини - ділянки ближче до землі укріплені товстішою та міцнішою тканиною, інші частини виготовленні з легшої тканини. Тент і внутрішній намет з'єднані. Для дуг є зовнішнє кольорове позначення на тенту для зручності. Великий та високо розміщений вентиляційний отвір забезпечує чудовий потік повітря, всі отвори закриті тонкою сіткою, щоб не проникали навіть найменші комахи. Внутрішні вхід намету має дрібну сітку і повністю закриваються тканинною. У тамбурі достатньо місця для обладнання, приготування їжі або для вашого чотирилапого друга. Вхід збоку, тому весь простір можна використовувати з користю. Внутрішній намет також місткий із сітчастими кишенями, які стануть в нагоді, для вашого спорядженням. Як і всі намети Fjällräven, Abisko Shape 3 повністю не містить ПВХ-пластику та токсичних антипіренів, а його просочення не містить фторвуглеців.
Головні особливості намету Abisko Shape 3:
низькопрофільний дизайн економія ваги
чудовий простір
форзац можна згорнути з обох кінців для кращої вентиляції
мотузка для білизни у тамбурі та внутрішньому наметі
вентиляційні отвори, що закриваються з непроникною сіткою
вага: 2560 g
для 3 осіб
Матеріал:
матеріал верхнього тенту: 20D TripleRip Sil/Sil 3000 мм 100% поліамід
матеріал нижнього тенту: 40D TripleRip Sil/Sil 3000 мм 100% поліамід
внутрішній матеріал намету: 15D Ripstop DWR 100% поліамід
Це вага намету без додаткових компонентів (наприклад, чохла, кілочків, дуг і т.д.).
2160 г
Місткість
Вказує, на скільки людей розрахований намет або гамак. Для наметів не враховує багаж та інше спорядження, тому звертайте увагу на кількість тамбурів чи навісів або обирайте намет трохи просторіший для зберігання спорядження. Гамаки бувають одномісні (1 особа) та двомісні (2 особи). Різниця між ними полягає у вантажопідйомності та розмірах.
3 особи
Тип намету
Перш ніж купувати новий намет, добре подумайте, для чого ви будете використовувати намет найчастіше.
Купольний тип (іглу) – найпоширеніша самопідтримуюча конструкція, що відрізняється простотою монтажу. Геодезичний тип призначений для екстремальних умов, конструкція якого перетинається дугами в декількох місцях, що забезпечує вищу міцність і стабільність. Тунельний тип встановлюється з використанням дуг, що не перетинаються. Він ефективно використовує внутрішній простір і, при хорошому закріпленні, забезпечує високу вітростійкість. А-подібний - класичний намет має конструкцію з двох фіксованих стійок, розміщених посередині передньої та задньої стінок. У надувних наметах дуги замінені повітряними трубками, що дозволяє легко створювати навіть великі сімейні намети, але для цього потрібен насос або компресор із сумісною насадкою. Саморозкладні - забезпечують дуже швидке і легке встановлення, але більший розмір упаковки. Юрти/тіпі мають нетиповий дизайн, що забезпечує велику загальну площу при високій вартості та більшій вазі.
тунель
Матеріал каркасу намету
Фіберглас (скловолокно) – найдешевший і найпоширеніший матеріал з низькою міцністю та більшою вагою. Durawrap/Duraflex/Wrapflex – це покращений фіберглас, значно міцніший, з помітним ромбовидним перехресним штрихуванням на поверхні. Дюралюмінієві дуги найчастіше використовуються в надлегких наметах, їхньою основною перевагою є невелика вага та висока міцність. Сталеві конструкції підходять для житлових наметів і наметових навісів, вони мають високу міцність і вантажопідйомність, але також і значну вагу. Карбон/кевлар – найлегший матеріал, дуги з якого пропонують лише кілька виробників експедиційних наметів у світі. Трекінгові палиці/лавинне спорядження мають нетрадиційну конструкцію, але цілком підходять для ночівлі, їхньою перевагою є менша загальна вага.
дюралюміній
Водостійкість підлоги
Зазвичай характеризується показником висоти водяного стовпчика = скільки води може витримати матеріал до того, як він почне вбирати вологу. Позначається в міліметрах.
Важливіший параметр, ніж водостійкість тенту.
3000 мм
Водостійкість тенту
Тент = верхня частина двошарового намету.
Характеризується показником висоти водяного стовпчика = здатність матеріалу протистояти тиску води.
Позначається в міліметрах.
3000 мм
Матеріал підлоги
Нейлон
Матеріал тенту
Нейлон
Розміри намету
400 x 110 см
Розміри спальні
145 x 220 см
Висота намету
110 см
Висота спальні
100 см
Розмір в складеному стані
41 x 16 см
Кількість спалень
В основному використовується для сімейних наметів, де акцент робиться на зручності та комфорті. Більша кількість спалень забезпечує більше приватності та варіативності внутрішнього простору.
1
Кількість входів
Для наметів на 1-2 людини буде достатньо одного входу, такий намет буде легшим і більш придатним для походів та експедицій. Намети для 2 і більше осіб краще обирати з кількома входами. Більше входів означає кращу вентиляцію, зручніший вихід з намету, але й більшу вагу.
1
Вестибюль
середній
Гарантійний термін
2 роки
Про бренд
Шведська компанія Fjällräven від 1960 року виготовляє товари, які роблять приємнішим ваше перебування на природі. Свій одяг, рюкзаки та інші вироби вони продумують до найменших дрібниць. Функціональність, міцність та надійність становлять основні властивості усіх їхніх виробів. Більш того, Fjällräven виготовляє свою продукцію з метою якомога менше впливати на зовнішнє середовище. Цей принцип відчувається у всьому, що компанія виготовляє, починаючи від роботи з пір'ям, де приділяється увага відповідальному ставленню до тварин, використанню замінників натуральної шкіри, перероблених та органічних матеріалів та закінчуючи їхнім зусиллям знижувати використання води, хімічних речовин та електроенергії під час свого виробництва.