Opinel Pop80 Les Essentiels Set поєднує в собі грайливий дизайн і високу функціональність. Цей набір із чотирьох предметів, який прославляють як «десятиліття дизайну», містить:
Blue Paring Knife (n°112) з гладким 10 см лезом із неіржавної сталі
Lemon Serrated Knife (n°113) із зубчастим 10 см лезом
Ніж для овочів Raspberry (n°114) з тонким лезом 7 см, ідеально підходить для детальних робіт, таких як чищення, декорування або нарізання фруктів та овочів – не підходить для твердих овочів, таких як гарбуз або селера
Овочечистка Turquoise (n°115) з лезом 6 см для швидкого та ефективного очищення фруктів та овочів
Усі леза виготовлені з мартенситної нержавіючої сталі з твердістю 55–57 HRC, що гарантує виняткову гостроту, високу стійкість до зношування та мінімальну потребу в обслуговуванні.
Руків'я виготовлені з charme (грабового дерева), що походить з еко-стійких лісів у регіоні Jura та Vercors (PEFC), що забезпечує довговічність та екологічну відповідальність. Лакована поверхня забезпечує захист від вологи та бруду. Набір повністю виготовлений у Франції, що підтверджує його високу якість виробництва.
Основні характеристики:
набір із чотирьох предметів: ніж для чищення овочів, ніж із зазубреним лезом, ніж для овочів, овочечистка
нержавіюча сталь (55–57 HRC) – міцна, гостра та проста в догляді
руків’я з деревини charme PEFC, лаковані для захисту та довговічності
вироблено у Франції – гарантія якості та майстерності
барвистий ретро-дизайн – оживить кожну кухню та полегшить орієнтування в наборі
Ножі Opinel прості та надійні, але попри це за приємною ціною. Складані кишенькові ножі з рукояткою з букового дерева випускаються з 1890 року у французькому місті Сен-Жан-де-Морієнн у регіоні Савойя. Резиденцією компанії та виробництва є французьке місто Шамбері з 1973 року.