Гірськолижні окуляри G.GL 3000 TO 2030 від Uvex - ідеальний вибір для цілоденного катання по порошку чи швидкісному спуску. Окуляри мають технологію Take Off, яка дозволяє змінювати лінзи за потреби. Таким чином, вам не доведеться носити з собою запасні окуляри на схили в погану погоду. Заміна дуже проста і швидка завдяки міні-магнітам, просто закріпіть або від'єднайте потрібний козирок (див. відео нижче)
Протитуманна властивість антикорозійного покриття Uvex Supravision забезпечує на 200% більший захист від туману, ніж стандартний. Це дозволяє насолоджуватися навіть найдрібнішими деталями на схилах. Звичайно ж, фільтри UVA, UVB і UVC інтегровані в матеріал лінз і оправи. Забезпечує 100% захист очей від синього світла та УФ-променів. Пряма вентиляція рами через отвори в рамі забезпечує ідеальну вентиляцію. Одношаровий велюровий поролон дарує приємні відчуття при контакті з обличчям.
Завдяки спеціальній конструкції OTG, окуляри легко і комфортно надягаються поверх діоптрійних окулярів.
Основні характеристики гірськолижних окулярів Uvex G.ВІД 3000 ДО 2030 РОКУ:
форма об'єктива: циліндрична
100% захист від UVA, UVB, UVC
велюровий одношаровий поролон
Регулювання OTG для носіння діоптрійних окулярів
Технологія Take Off для заміни лінз
регульований ремінець для окулярів з нековзним силіконовим покриттям
вентиляція через отвори в рамі - пряма вентиляція рами
покриття Uvex Supravision
категорія сонцезахисних фільтрів: S1, S3
Технічні характеристики козирка:
колір: дзеркальний червоний lasergold lite / прозорий, кат.: S1, S3
Класифікація, що визначає рівень захисту фільтра від ультрафіолетового випромінювання (UV) і видимого світла, детальніше у статті.
S1
/
S3
Кількість лінз
2
Вентиляція
Так
Anti-fog покриття
Так
Гарантійний термін
2 роки
Код товару
76039302
Про бренд
Бренд Uvex був заснований у 1926 році у місті Фюрт в Баварії Філіпом Вінтром, і його первинною сферою інтересів було виробництво захисних окулярів. Отримані знання та технології були використані в 1959 році для виготовлення перших гірськолижних масок.