Goal Zero Guide 10 Plus solar recharging
Сонячна панель
Інформація про товар
Надійна сонячна панель і комплект резервних батарей, який також функціонує як зарядний пристрій, гарантує, що ви можете надійно заряджати ваші батареї AA і AAA в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою енергії сонця. Акумулятор можна заряджати окремо через USB і використовувати без сонячної панелі. Весь набір створений спеціально для любителів пригод, які хочуть, щоб їхні електронні пристрої працювали під час подорожей і віддають перевагу мінімальній вазі та розміру речей у рюкзаку. Потужний акумулятор Goal Zero Guide 10 Plus слугує резервним джерелом живлення або зарядним пристроєм для батарейок типу АА чи ААА. Завдяки численним виходам його можна підключати майже до всіх пристроїв, включаючи сонячну панель Nomad 7 (та інші), а також самостійно заряджати через USB. При використанні оригінальних акумуляторів Goal Zero їхньої ємності вистачає для підзарядки смартфона до трьох разів. Однак він вирізняється й іншими особливостями, зокрема невеликою вагою та габаритами.
Переваги сонячного комплекту Guide 10 Plus:
- водонепроникний
- легко кріпиться до рюкзака
- акумулятор можна заряджати через USB
- розроблений спеціально для телефонів, GPS та ліхтариків
- заряджає ваш MP3 або планшет
- входи: USB, miniUSB, міні-сонячна батарея
- вага батареї: 181 г
- вага сонячної панелі: 363 г
Про товар Goal Zero Guide 10 Plus комплект для сонячної підзарядки (eng):
Параметри
- Бренд
- Goal Zero
- Продуктова лінія
- Guide
- Вага
- 641 г
-
Потужність
Для сонячних панелей. Класичний павербанк має ємність 20 000 мАг, що становить близько 70 Вт-год. Отже, щоб зарядити його за годину, вам знадобиться щонайменше 70-Вт сонячна панель. Це тому, що заявлена потужність відповідає ідеальним умовам, які на практиці трапляються не дуже часто.
- - Вт
- Розмір в складеному стані
- 20 x 8 x 30 см
- Тип батареї
- AA / AAA
-
Ємність акумулятора
Чим більша ємність, тим довша витривалість, але й більша вага. Щоб зарядити сучасний телефон, потрібно близько 5500 мАг, включаючи втрати під час заряджання. Не забувайте, що ємність зменшується з кожним циклом.
- 2300 мА·год
- Час зарядки
- 6 год
- Гарантійний термін
- 2 роки
- Код товару
- 00005125
Про бренд
Пригоди, заряджені енергією сонця! Заряджайте будь-які пристрої де завгодно. Компанію Goal Zero створив американський мандрівник Роберт Уоркмен, який працював в некомерційній організації TIFIE у віддалених регіонах Республіки Конко. Під час свого перебування в цій країні він усвідомив необхідність мати переносне джерело енергії та світла. Goal Zero є інноватором в області переносних сонячних систем, які можна використовувати з цілим рядом приладів USB або з постійним чи змінним струмом. Вироби Goal Zero, які становлять собою системи виключно на сонячній енергії, наприклад, сонячні панелі, повербанки тощо, характеризуються портативністю, ефективністю та простотою використання. Вони усі так спроектовані, що між собою досконало взаємодіють.
Не обмежуйте своє життя нестачею світла!