Лосини Brynje Wool Thermo Light Long, виготовлені з найтоншої мериносової вовни, будуть доречними в холодну погоду і при температурі вище нуля.
Інформація про товар
Це відомий виробник функціональної білизни для будь-якої пори року. Родинна компанія була створена в 1887 році в норвезькому Ларвіку. В 50-их роках 20-го століття вони розробили перший одяг із сітчастою структурою, яка була протестована норвезькими солдатами на плато Hardangervidda. Це була перша термобілизна, яку носили під час підйому на Еверест, вона зберігала тепло Сера Едмунда Хілларі та Тензінга Норгає ще в 1953 році. Термобілизну від Brynje до сьогоднішнього дня використовують в експедиціях, в рятувальних службах, але також і звичайні спортсмени та туристи. Тут немає компромісів,-- термобілизна від Brynje справді виконує свої функції!
Шерстяні термокальсони Wool Thermo Light Longs від Brynje - це дуже комфортний базовий шар, який пропонує високу міцність та ідеальне відведення вологи. Труси виготовлені з найтоншої мериносової вовни, яка дуже приємна на дотик, не пахне навіть при тривалому носінні і зігріває навіть у вологому стані. Дрібна сітка створює повітряні кишені, щоб зігріти вас, поки ви відпочиваєте. Стильний образ доповнює контрастна синя строчка. Труси - ідеальний вибір для холодної погоди та температури вище нуля.
Навіщо ставити сітку в Бриньє?
сітка діє як ваш особистий термостат
сітка відводить вологу від тіла
сітка не вбирає вологу
сітка швидко сохне
сітка має мало точок контакту зі шкірою
сітка ізолює вас у стані спокою та розсіює тепло під час підвищеної активності
неодноразовий переможець тестів термобілизни в Норвегії
Основні переваги термобілизни Wool Thermo:
унісекс
максимальний комфорт завдяки тонкій шерсті меринос
мають відмінні ізоляційні властивості
можна використовувати в морозну погоду і при температурі вище нуля
фіксується в області геніталій
дуже приємні на дотик, не кусаються
для жінок рекомендуємо на 1 розмір менше
Матеріал:
80% мериносової вовни, 20% поліаміду
товщина волокна: 17,5 µ
Норвезька термобілизна була використана Едмундом Хілларі та Тензінгом Норгаєм під час їхнього сходження на Еверест у 1953 році. Відтоді сітчастий одяг став обов'язковим спорядженням для експедицій на обидва полюси, в Гренландію чи Гімалаї. BRYNJE використовуються норвезькими рятувальними силами, а норвезька армія також є великим клієнтом
Удача сміхається тим, хто готовий. Хоч зимовий туризм має унікальну чарівну атмосферу, але водночас в ньому чекає набагато більше перешкод, ніж у літні місяці. Тож на що слід звертати увагу та уникати під час зимових походів?
Багатошаровий одяг — це ефективний спосіб зігрітися в холодну погоду, а також можливість легко регулювати температуру тіла. Комбінуючи шари з різними функціями, можна створити оптимальний комплект одягу практично для будь-якої погоди. Як це зробити? Дізнайтеся в нашій статті.