Ocún O-SLING BIO-DYN 11 mm 30 cm
Петля
Надлегкий строп Ocún O-sling BIO-DYN 11 мм 30 см ідеально підходить для альпінізму - він економить як вагу, так і об'єм.
Інформація про товар
Надлегкий строп BIO-DYN від Ocún, виготовлений з ремінної стрічки з дайнеми шириною 11 мм і довжиною 30 см, має дуже широкий спектр застосування.
Підходить для подовження та встановлення страхувальних ременів, як підвісна петля для самостраховки або для встановлення "стандартів". Це ідеальний вибір для тих, хто хоче заощадити кілька грамів ваги або трохи об'єму в складному поході.
Основні характеристики:
- вшита петля, ремінець з дайнеми шириною 11 мм, довжиною 30 см
- широкий спектр застосування
- надзвичайно легкий і компактний
Параметри
- Бренд
- Ocún
- Довжина
- 30 см
-
Тип петлі
Статична - підходить для страховки на станції або при спуску.
- Переваги: проста, легка, стійка до стирання.
- Недоліки: нееластична, має фіксовану довжину.
Динамічна - дозволяє частковий рух під час страховки, не створюючи надмірних обмежень.
- Переваги: комфорт, поглинання легких рухів.
- Недоліки: обмежена стійкість до тривалого використання та стирання.
Регульована (позиційна) - дозволяє гнучко змінювати довжину страховки (наприклад, на багатодовжинових маршрутах).
- Переваги: універсальність, легке налаштування.
- Недоліки: трохи важча та складніша конструкція.
Daisy Chain - найчастіше використовується в технічному альпінізмі для страховки та роботи з обладнанням.
- Переваги: багатофункціональність, можливість легкого регулювання довжини.
- Недоліки: потенційний ризик неправильного використання, якщо застосовувати неналежним чином.
- Статична
- колір
- червоний
- Позначення кольору виробником
- Red
- Гарантійний термін
- 2 роки
- Код товару
- Штрих-код
Про бренд
Чеський бренд Ocún виробляє альпіністське взуття та системи з 1988 року, тоді ще під брендом Rock Pillars. У 1994 році компанія відкрила власний виробничий завод і розпочала серійне виробництво, через чотири роки почала випускати інше альпіністське спорядження під брендом Ocún, наприклад, болдермати, стропи для відтяжки тощо. На сьогодні в компанії працює близько 130 співробітників, які розробляють та виготовляють альпіністське спорядження, починаючи з 2015 року об'єднавшись під брендом Ocún. Компанія все ще має виробництво в Чехії і постійно випробовує свою продукцію у співпраці з низкою альпіністів тестувальників.